popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

dyplomyKochani! Zakończyliśmy akcję charytatywną na rzecz Mateusza. Zebraliście mnóstwo kasztanów. Jesteśmy z Was niezwykle dumne! Okazaliście wielkie serce i zaangażowanie, to wspaniałe przekonać się, jakie z Was dobre dzieciaki. Macie wielkie serca. Postanowiłyśmy nagrodzić drobnymi upominkami dwie klasy - 0 E i II A - to właśnie oni przynieśli najwięcej kasztanów. Dziękujemy w imieniu własnym i Mateusza!
ręka z kwiatami, napisNasza szkoła przekazała 425 zł na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej biorąc udział w akcji "Zamiast kwiatka niosę pomoc". Dziękujemy Rodzicom, Uczniom i nauczycielom za wsparcie tego szlachetnego celu.

Zespół ds. Edukacji Humanitarnej

uczniowie maski kasztany

To kolejna charytatywna akcja, zorganizowana w ramach licytacji dla Mateusza Oźminy z Przysieka. Uczniowie i rodzice zakasali rękawy i ruszyli na spacer w poszukiwaniu kasztanów. Zostaną one potem przekazane do specjalnie zorganizowanych skupów, a cały uzyskany dochód trafi do małego Wojownika.

Anioły Mateusza znowu w akcji. Tym razem pomagają najmłodsi, zbierając kasztany.
12 października klasa 3a wspomogła bardzo aktywnie akcję i przyniosła dużo kasztanów.

Brawo!!!

uczniowie laurki stół
Uczniowie klas IV - VII włączyli się również w akcję, w której wyrazili swoją pamięć o osobach najstarszych w naszym środowisku lokalnym – 1 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Własnoręcznie wykonali piękne laurki z życzeniami. Ponieważ nie można było osobiście wręczyć przygotowane karty, zostały dostarczone przez naszego katechetę – księdza Andrzeja Jankowskiego. Nasi Seniorzy byli wzruszeni pamięcią o Nich wśród dzieci i młodzieży. Bardzo serdecznie wszystkim dziękują.
Nad całością czuwały: p. Jolanta Wiśniewska i p. Małgorzata Rebain.
 
uczniowie przedszkolacyWolontariat szkolny rozpoczął swoją działalność. Uczniowie chętnie angażują się w pracę na rzecz innych osób. Uczennice klas siódmych pamiętając o najmłodszych dzieciach w naszej szkole, przygotowały jak co roku, słodką i miłą niespodziankę na Dzień Przedszkolaka, który obchodziliśmy 20 września br. Chociaż nie mogły spędzić z nimi czasu na zabawie i rozmowie, to widziały uśmiech i radość na twarzach przedszkolaków.
 
basen pływakZgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października, zorganizowane zajęcia oraz zajęcia prowadzone w ramach zajęć szkolnych i akademickich na basenach, siłowniach i w klubach fitness – mogą się odbywać.