Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

logo trójkąt dłonie 31

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i i nieprzyjętych do kl. I i oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym.

logo trójkąt dłonie 31

Publikujemy listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do kl. I i oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym.

logo trójkąt dłonie 31

Zaświadczenia o wynikach egzaminu uczniowie powinni odebrać w piątek w dniu 9 lipca 2021 r. od godziny 9:00 w sekretariacie szkoły.

Od 2 lipca 2021 r. uczeń i jego rodzice mogą sprawdzić wyniki na stronie https://wyniki.edu.pl po wprowadzeniu otrzymanego loginu i hasła oraz kliknięcie przycisku DALEJ.
logo godło napis

Ministerstwo Edukacji i Nauki wznawia akcję #DobreWakacje 2021. Więcej tutaj.

logo godło napis

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021

Treść listu.

dyplom dzieci nauczycielka

Toruńskim szkołom i przedszkolom udało się zebrać w tym roku ponad 257 ton makulatury. Podsumowanie akcji odbyło się 24 czerwca 2021 na Rynku Staromiejskim. Prezydent Michał Zaleski wręczył symboliczne czeki zwycięskim placówkom. Nasza szkoła zdobyła nagrodę finansową w wysokości 7500 zł. Do zwycięzców indywidualnych trafiły bony upominkowe o wartości 50 zł. W uroczystym finale akcji naszą szkołę reprezentowali najaktywniejsi w zbiórce uczniowie, koordynator p. Anna Moczulska oraz p. wicedyrektor Anna Barwik.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy niezwykle aktywnie przyłączyli się do akcji zbierania makulatury, propagując ideę ochrony środowiska i przyczyniając się do odniesienia sukcesu przez naszą szkołę.

Nagrody finansowe mogą być przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenie sal lekcyjnych. Następna edycja zostanie ogłoszona po wakacjach. A my już dziś zachęcamy nasze dzieci i rodziców do ponownego włączenia się w zbiórkę i przynoszenia makulatury do szkoły. Dziękujemy Wam serdecznie!!!

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.