Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

logo sp31 155x155Publikujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

plakat napis komunikat

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w corocznym Konkursie Interpretacji Prozy i Poezji Dziecięcej. Konkurs będzie polegał na prezentacji utworu poetyckiego o dowolnej tematyce, tym razem w formie nagrania video. Szczegóły i regulamin konkursu zostaną zamieszczone na eDzienniku, a chęć uczestnictwa należy zgłaszać do pani Doroty Szakiel na Teams do dnia 05.05.2021r.

domki widok pastele

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy zwycięskie prace w konkursie "Szkoła moich marzeń". Autorem pracy plastycznej w postaci grafiki jest Jakub Oryl z klasy 7b. Nagrodzone wypracowanie napisał Wojciech Rębowski z klasy 6a. Zapraszamy do oglądania i lektury! Niebawem pokażemy kolejne pomysły na wymarzoną szkołę.

logo trójkąt dłonie 31

Dzieci z grupy "Pszczółki" wzięły udział w Konkursie Literacko-Plastycznym "Przyroda wierszem pisana i obrazem malowana" organizowanym przez PM nr 12 w Toruniu. Zadanie polegało na namalowaniu ilustracji do wiersza. Bardzo nas ucieszyło, że mieliśmy przyjemność malować do wiersza Pani Barbary Łoniewskiej, niesamowicie zdolnej - również pisarsko - nauczycielki z naszego przedszkola z grupy "Misie":

uczniowie śmieci worki

W dniu 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji postanowiliśmy zadbać o przyrodę w okolicy szkoły i posprzątać nasz "kawałek świata". W akcji wzięli udział przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z opiekunami.

Zdjęcia z akcji na naszym profilu na FB.

robot papier pudełka

Uczniowie klasy 1a podczas ostatnich zajęć rozmawiali na temat tego "Jak będzie wyglądał świat za 100 lat? Czy światem będą rządzić coraz to nowsze technologie, komputery, a może roboty?

Dzieci postanowiły, iż każdy z nich zaprojektuje własnego Robota-Przyjaciela. Trzeba przyznać że wykazały się ogromną kreatywnością.

Zapraszamy do oglądania naszych prac na naszym profilu na FB.

uczeń napisy hasło data

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu rozpoczyna akcję promującą ofertę szkół technicznych i branżowych. Wszystkie informacje (m. in. katalog szkół) na stronie direct.torun.