popielata linia pozioma

grafika niech żyją wakacje życzenia radosne dzieci plaża slońce

 

 

tablica rysunki

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Mimo niemożności zaproszenia Dziadków i Babć do przedszkola, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W ten sposób chciały podziękować Babciom i Dziadkom za okazywaną im cierpliwość, wyrozumiałość, ciepło,
za miłość bezwarunkową i bezinteresowną.

Aby uhonorować to święto dzieci przygotowały piękne upominki: laurki, kwiaty, kalendarze, które zabrały do swoich domów, aby móc wręczyć je swoim kochanym babciom i dziadkom.
Babciu, Dziadku! Dziękujemy całym sercem za dzieciństwa chwile najpiękniejsze.

Więcej na profilu szkoły na FB: link.