popielata linia pozioma

dzieci radość

21 marca dzieci z przedszkola uroczyście powitały Wiosnę. Przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny w naszym przedszkolu zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną. W kącikach przyrody pojawiły się hiacynty, żonkile i prymulki. Nie zabrakło również prac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny. W tym dniu przedszkolaki zebrały się razem na łące przed szkołą, aby wspólnie świętować „Powitanie wiosny”. W strojach obowiązywały wiosenne barwy, a przede wszystkim kolor zielony. Dzieci tańczyły, śpiewały, grały na instrumentach i cieszyły się z nadejścia nowej pory roku. Mamy nadzieję, że wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.

Więcej na profilu szkoły na FB: linklink.