logo trójkąt dłonie 31

Kolejny znaczący sukces Wojciecha Rębowskiego w konkursie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W najbliższy czwartek Wojciech Rębowski-uczeń VIIa - jako jeden z 3 laureatów VII edycji konkursu na pracę pisemną organizowanego przez UM odbierze nagrodę w jego Sali Sesyjnej. Rywalizacja w konkursie była ogromna. Adresowany był do uczniów woj. kujawsko-pomorskiego - zdolnych młodych redaktorów, z twórczymi pomysłami i giętkim piórem. I Wojtek te kryteria spełnia! Nagrodę odbierze również jego nauczycielka - opiekun w konkursie.

Warto zaznaczyć, że jest to druga tegoroczna wygrana Wojciecha w konkursach o zasięgu wojewódzkim(o poprzedniej pisałam w I semestrze) oraz kolejna w konkursie Urzędu Marszałkowskiego. W ubiegłym roku szkolnym odniósł sukces w VI edycji konkursu.

Brawa dla Wojciecha -zdolnego siódmoklasisty- który jest gotów podejmować konkursowe wyzwania! Trzymam kciuki za jego kolejne sukcesy!