popielata linia pozioma

logo rekrutacja do klas pierwszych oraz dzieci od 3. roku życia do oddziałów przedszkolnych

baner rekrutacja 2022 2031 przeczytaj

Toruńskie Szkoły Branżowe i Techniczne

baner szkoły branżowe techniczne Toruń

uczniowie dyplomy nagrody

14 czerwca odbyły się apele podsumowujące sukcesy uczniów w roku szkolnym 2021/2022. Przez cały rok uczniowie aktywnie uczestniczyli w obowiązkowych zajęciach szkolnych oraz dodatkowych. Ciężko pracowali, biorąc udział w licznych konkursach, turniejach, zawodach sportowych i projektach. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, jak i ogólnopolskich. Wielu z nich spisało się na medal. Nasi uczniowie angażowali się w pomoc charytatywną, zbierali nakrętki, makulaturę, dary dla Hospicjum i uchodźców z Ukrainy, sprzedawali słodkie wypieki – a wszystko to w szczytnym celu, by pomóc. Apel był podsumowaniem całokształtu pracy, osiągnięć, zaangażowania, wytrwałości i sumienności oraz zdolności i dobrze wykorzystanej umiejętności w danej dziedzinie wiedzy. Samorząd Uczniowski klas 4-8 serdecznie pogratulował wszystkich osiągnięć, zostały wręczone dyplomy pamiątkowe i nagrody. Mamy nadzieję, że będą miłą pamiątką przywołując radość i satysfakcję z osiągniętych sukcesów. Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Małgorzata Bieńkowska
Magdalena Płotka
Agnieszka Umińska
Małgorzata Rebain

 Więcej informacji: link.