popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

opandrzejki 2016

Dnia 30 listopada obchodziliśmy Andrzejki. Z tej okazji w naszej szkole uczniowie klas 0-III mogli wywróżyć sobie co przyniesie im przyszłość.

 Dzieci świetnie bawiły się na łączniku I piętra, gdzie przygotowane były dla nich różne stanowiska z wróżbami m.in. mogły poznać przyszły zawód, imię żony lub męża czy powróżyć sobie z kart. W role wróżek i wróżbitów doskonale wcieliły się dzieci z klas drugich i trzecich. Mimo nieco „mrocznej” atmosfery wszyscy wychodzili zadowoleni. Organizatorami imprezy były Agata Schlessinger i Anna Moczulska.

 

Andrzejki
Andrzejki Andrzejki
Andrzejki
Andrzejki Andrzejki
Andrzejki
Andrzejki Andrzejki
Andrzejki
Andrzejki Andrzejki
Andrzejki
Andrzejki Andrzejki
Andrzejki
Andrzejki Andrzejki