popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

tony halik

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół nr 31 w Toruniu podjęły ważną decyzję - Szkolny Teatr Nauczycieli 15 grudnia o godz. 9:00  zagra świąteczny spektakl dla wyjątkowej widowni. Będą ją stanowić mali podopieczni Przedszkola nr 11 im. T. Halika z Rubinkowa I.

Cała inicjatywa wpisuje się w akcję charytatywną "Okażmy potrzebującym wrażliwość naszych serc". Ma budzić sumienia, wyzwalać altruizm i troskę o potrzebujących. Jest też przejawem troski o to, aby umilić specjalnym widzom przedświąteczny czas, integrować środowisko rubinkowskie i prowadzić teatralną edukację. Muza teatru to przecież najważniejsza z muz! W tej chwili nauczyciele mobilizują siły i przygotowują szkolną społeczność, ucząc uczniów działań na rzecz potrzebujących.
Brawa i ukłony dla Szkolnego Teatru Nauczycieli z ZS nr 31 w Toruniu! Za dar serca dla potrzebujących i piękną lekcję samarytanizmu!

Małgorzata Jaskólska