popielata linia pozioma

logo krs cel szczegółowy półtora procenta

dzieci prace plastyczne

Przez ostatnie kilka tygodni do naszego przedszkola przybywały prace plastyczne na ogłoszony przez nasze przedszkole Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Mój Pluszowy Miś”. Na konkurs wpłynęło 78 ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jesteśmy przekonani, że mali artyści włożyli w ich wykonanie dużo serca. Z prac powstała galeria „Misiów”, która bardzo spodobała się dzieciom, jak i nauczycielkom z oddziałów przedszkolnych. Chętnie do niej zaglądaliśmy.

Bardzo nam miło poinformować, że Konkurs został rozstrzygnięty. Powołane przez organizatorki jury, oceniając prace konkursowe, wzięło pod uwagę następujące kryteria: samodzielność, pomysłowość i oryginalność, estetykę, walory artystyczne, zgodność z tematem konkursu.

Oto lista laureatów:
Grupa wiekowa 3 i 4 latki: I miejsce - Wojciech L., Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu, II miejsce - Lena L., Przedszkole Miejskie nr 9 im. D. Gellner w Toruniu, III miejsce - Zuzanna K., Przedszkole Miejskie nr 10 w Toruniu, Maja A., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu.

Wyróżnienia: Maja R., Przedszkole Miejskie nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Jagoda P., Przedszkole Miejskie nr 3 w Toruniu, Helena L., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Zofia B., Przedszkole Miejskie nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Joanna Ż., Przedszkole Miejskie nr 5 w Toruniu, Urszula N., Szkoła Podstawowa nr 17 im. J. Bema w Toruniu, Marcel K. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Hanna P., Szkoła Podstawowa nr 13 im. św. Jana Pawła II w Toruniu.

Grupa wiekowa 5 i 6 – latki: I miejsce - Antoni W, Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu, II miejsce - Zofia J., Przedszkole Miejskie nr 5 w Toruniu, III miejsce - Paulina S., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowa nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Julia W., Przedszkole Miejskie nr 11 im. T. Halika w Toruniu.

Wyróżnienia: Zofia W., Przedszkole Miejskie nr 12 im. W. Szafera w Toruniu, Kornelia B., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Klara Z., Przedszkole Miejskie nr 8 w Toruniu, Kornelia K., Przedszkole Miejskie nr 9 w Toruniu, Martyna J., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 31 im. J. Hallera w Toruniu, Alicja Ś., Szkoła Podstawowa nr 17 im. J. Bema w Toruniu, Julia N., Szkoła Podstawowa nr 16 im. K. Makuszyńskiego w Toruniu, Pola A., Przedszkole Miejskie nr 12 im. W. Szafera w Toruniu, Aleksander K., Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu, Pola S., Przedszkole Miejskie nr 2 im. J. Brzechwy w Toruniu, Sophia P., Przedszkole Miejskie nr 10 w Toruniu.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom i rodzicom – za zgłoszenie placówek do udziału w Konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką Konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!

Życzymy wszystkim cudownego Dnia Pluszowego Misia!

Dyplomy i nagrody zostaną doręczone do nagrodzonych placówek w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Więcej informacji - link.