popielata linia pozioma

logo krs cel szczegółowy półtora procenta

uczniowie dyplomy dyrekcja

30 listopada odbył się Konkurs Piosenki Religijnej "Śpiewajmy Panu". Wśród uczestników najwięcej uczniów było z klas I-III. W konkursie brali udział soliści i duety. Jury konkursu oceniało trudność piosenki i zapamiętanie tekstu, przygotowaną choreografię, obycie na scenie i ogólną prezencję. Dzieci przygotowując piosenkę musiały wykazać się wielką odwagą stanięcia na scenie przed zgromadzoną publicznością. Wspaniale przygotowały choreografię i odpowiednie stroje. Konkurs zwyciężyli chłopcy z klasy 2a, Antoni Marchlik i Tadeusz Lewandowski. Drugie miejsce zajęły ex aequo Pola Paluszkiewicz i Nela Tawel z klasy 2a oraz Zofia Kruszczewska i Lilia Bartłomiejus z klasy 3a. Trzecie miejsce zajęły Weronika Dąbrowska i Maja Szocik z klasy 2b. Jury konkursu przyznało także wyróżnienia, które otrzymali: Amelia Kubiak z klasy 1a, Karol Żelazny z klasy 1a, Jakub Oźmina z klasy 4a oraz Angelina Sidor i Angelika Urbańska z klasy 6a. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy występów!

Więcej informacji - link.