popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

hurratektura02 2016

Wiktoria Trella, Tomek Sosiński, Szymon Buczkowski oraz Mikołaj Chojnicki – uczniowie z klasy Ia zdobyli wyróżnienia w projekcie HurraTektura. Ich prace zostały zaprezentowane na wystawie w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka. Wystawę można oglądać do 16 stycznia na Rynku Nowomiejskim 17 w Toruniu.

Na wystawie przedstawione zostały realizacje pokazujące jak kreatywnie można użyć klasycznego materiału jakim jest papier. Posłużył on do twórczych działań, do powstania różnorodnych obiektów, rzeźb, realizacji designerskich czy kompozycji malarskich, które powstały bez użycia pędzla.

Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura
Wyróżnienia w k...
Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura Wyróżnienia w konkursie Hurra!Tektura