popielata linia pozioma

logo krs cel szczegółowy półtora procenta

uczniowie sala gimnastyczna spotkanie

Dnia 8 grudnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli klubu sportowego "Toruńskie Anioły". Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu z zakresu "Profilaktyki uzależnień".

Przed uczniami klas 4- 8 wystąpili zawodnicy, którzy opowiadali jak wygląda profesjonalna gra w piłkę siatkową, jaki prowadzą tryb życia, jak wyglądają ich treningi oraz obowiązki, które wiążą się z grą w klubie sportowym.
Trenerzy Akademii Wilfredo Leona opowiadali jak rozpocząć przygodę z piłkę siatkową i dlaczego warto być aktywnym fizycznie. Zachęcali wszystkich obecnych do uprawiana sportu i prowadzenia zdrowego, wolnego od uzależnień stylu życia.

Na spotkaniu panowała miła atmosfera, a wszystkich rozśmieszała maskotka klubu.

Więcej informacji - link.