pomieszczenie dzieci grają w szachy

29 maja 2023r. odbyły się w naszej szkole "SZKOLNE MISTRZOSTWA SZACHOWE". Celem konkursu było wyłonienie MISTRZA SZACHOWEGO Szkoły Podstawowej Nr 31 w Toruniu oraz wspaniała szachowa zabawa z elementami rywalizacji. W konkursie wzięło udział 26 uczniów naszej szkoły z klas od 2 do 6.

Oto wyniki Konkursu:
I miejsce – Tadeusz Lewandowski klasa 2a;
II miejsce – Michał Paszyn klasa 3b, Irena Snopek klasa 3b, Wiktor Cyganiuk-Szałwiński klasa 2a;
III miejsce - Nikodem Chełminiak klasa 2a;
IV miejsce – Antoni Marchlik klasa 2a, Patryk Borowski klasa 3b, Natalia Mądra klasa 3b, Zofia Kruszczewska klasa 3a, Oliwier Zapałowski klasa 3a .

Szachowym Mistrzem Szkoły został Tadeusz Lewandowski. Tadeusz od klasy pierwszej uczęszcza na zajęcia Szkolnego Koła Szachowego oraz do Uczniowskiego Klubu Szachowego GAMBIT w Toruniu. Tadeusz systematycznie uczestniczy w różnych konkursach i rozgrywkach szachowych, dzięki czemu uzyskał V stopień szachowy. To wyjątkowy i uzdolniony młody człowiek. Naszemu Szkolnemu Mistrzowi, życzymy wielu kolejnych sukcesów szachowych i dziękujemy za wytrwałą pracę, która jest wzorem do naśladowania dla wszystkich uczniów naszej społeczności szkolnej.
Wszystkim szachistom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych wygranych partii szachowych.

Więcej informacji: link.