popielata linia pozioma

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 21.06.2024

grafika harmonogram zakończenia roku szkolnego napisy szczęśliwy uczeń

 

 

uczniowie pani dyrektor gabinet stół

W dniu 24.10.2023 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas 4-8 spotkali się z Panią Dyrektor Anną Barwik, aby omówić swoje propozycje na nadchodzący rok szkolny 2023/24.

Warto przypomnieć, że Samorząd Uczniowski jest jednym z organów szkoły ściśle współpracujących z Dyrekcją szkoły, zaraz obok Grona Pedagogicznego i Rady Rodziców. Warto też wiedzieć, że Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły, którzy w demokratycznym głosowaniu wybierają swoich przedstawicieli, jakimi jest właśnie widoczna na zdjęciach grupa uczniów: Kacper, Bruno, Eliza, Maja oraz Angelina. Są to uczniowie wykazujący się wielką chęcią do działania na rzecz naszej szkoły. Już nie raz to pokazali angażując się w liczne akcje i wydarzenia szkolne.

Życzymy Wam sukcesów i niezmiennej pasji w tym co robicie.

Więcej informacji: link.