popielata linia pozioma

grafika dziecko mama tata

25 października br. Fundacja Blisko Dziecka i nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali Rodzinny Turniej Sportowy. W imprezie wzięło udział 22 rodziny, dzieci przybyły z rodzicami, dziadkami, babciami, ciociami, wujkami i rodzeństwem. Głównym celem turnieju była popularyzacja aktywności ruchowej i współzawodnictwa całych rodzin. Uczestnicy brali dział w 5 konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Każdy otrzymał pamiątkowy medal i wodę, a zwycięzcy dodatkowo puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

I miejsce zajął Nikodem Chełminiak z klasy 3a z mamą Pauliną, II miejsce zajął Michał Paszyn z klasy 4b z tatą Karolem, III miejsce zajął Hubert Chełminiak z klasy 1a z tatą Łukaszem.

Wszystkim gratulujemy wyników.

Imprezę zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń.

Więcej informacji: linklink.