popielata linia pozioma

dyplom podpisy sportowców

7 listopada o godz. 11.00 odbyło się spotkanie z mistrzami sportu w ramach Projektu "Mistrzowie w Akcji" prowadzonego przez Fundację Druga Droga Mistrza. Tego dnia byli z nami wybitni sportowcy Marek Plawgo - lekkoatleta, Witold Roman - siatkarz, Tomek Kucharski - wioślarz i Sebastian Chmara - lekkoatleta oraz DJ Mike, który dbał o muzyczną stronę ducha walki. Turniej "Mistrzowie w Akcji" to projekt integrujący dzieci i młodzież pełno- i niepełnosprawną. Sport, w swoim założeniu, jest pokonywaniem swoich słabości, przełamywaniem barier, wspólnotą przeżyć i emocji.

Każda z drużyn — teamów podczas turnieju uzyskała za pomocą losowania swojego team-leadera - sportowca. Podczas Turnieju zostały zorganizowane zawody sportowe, zawierające elementy m.in. koszykówki, siatkówki, lekkiej atletyki oraz zręcznościowe. Drużyny rywalizowały zbierając punkty. Zwycięski team otrzymał Puchar Wielkich Mistrzów, a pozostałe zespoły Puchary Mistrzów w Akcji. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę oraz medal i dyplom. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wspaniałą organizację, integrację, niesamowitą atmosferę i moc pozytywnych, niezapomnianych emocji!

Dziękujemy za przybycie pani Wicekurator Oświaty - Marii Mazurkiewicz, która również kibicowała naszym uczniom w pokonywaniu kolejnych konkurencji.

Więcej informacji: link.