popielata linia pozioma

flaga biało-czerwonaZ okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP nr 31.

To listopadowe ŚWIĘTO na stałe wpisało się w tradycję nasze placówki. Od trzech dekad w radosnej i podniosłej atmosferze obchodzimy rocznicę powrotu Polski na mapę świata. Również i w tym roku zapraszamy do wspólnego celebrowania tego wyjątkowego dnia. To czas, kiedy możemy cieszyć się z niepodległości oraz wspólnie i radośnie świętować w szkolnej wspólnocie.

Co nas czeka tego dnia?

1. Godz.11.11- wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego pod muralem "Józef Haller"

2.SCENA DLA DZIECI: inscenizacja pt. Jak Rzeczypospolita odzyskała niepodległość? łącznik , I piętro
- klasy I-III- godz.11.20
- klasy IV-V- godz.11.55

3.SCENA DLA MŁODZIEŻY: Spełniony sen o wolności- proza, poezja i muzyka z okazji listopadowego święta - łącznik , I piętro, godz.12.45, klasy VI-VIII