popielata linia pozioma

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 21.06.2024

grafika harmonogram zakończenia roku szkolnego napisy szczęśliwy uczeń

 

 

dzieci radość uśmiech

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada w rocznicę urodzin Walta Disneya. Z tej okazji w minionym tygodniu przedszkolaki z grupy "Wiewiórek" wzięły udział w grach i zabawach związanych z bohaterami literatury dziecięcej. Dzieci w tym dniu przybyły do przedszkola przebrane w bajkowe stroje. Każdy wybrał ulubioną postać z bajki. Przedszkolaki wysłuchały fragmentów znanych bajek i baśni oraz rozwiązywały zagadki. Przez chwilę podobnie jak Kopciuszek, oddzielały fasolę od grochu oraz szukały jabłka Królewny Śnieżki. Były zawody w poszukiwaniu cukierków oraz kolorowanie ulubionych bohaterów. Dzień ten sprawił dzieciom wiele radości i był pełen wrażeń.

Więcej informacji: link.