popielata linia pozioma

Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne od zajęć dydaktycznych

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dzień 31 maja 2024 r. (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w SP 31. Szkoła zapewnia w tym dniu pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi klas 1-3 w godzinach 8:00 - 15:30.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w portierni szkoły stosownego wniosku o opiekę nad dzieckiem w wybrane dni wolne od zajęć dydaktycznych, jeśli tej opieki potrzebują. 

Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły, portierni i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – do poniedziałku 27.05.2024 r. do godz. 15:00.

 

 

logo napis umiem pływać dziecko woda

13 listopada br. zakończyliśmy projekt powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Na zajęciach uczniowie klas 2-3 szkoły podstawowej nabywali umiejętności oswajania z wodą oraz podstawowe ruchy napędowe w środowisku wodnym. W ostatnim dniu zajęć wręczyliśmy dyplomy i drobne smakołyki. Zajęcia prowadzili: Lidia Haładyn i Jarosław Brzóskniewicz.
 

Więcej informacji: link.