popielata linia pozioma

dzieci scena śpiewanie taniec

28 listopada odbył się Konkurs Piosenki Religijnej pt. "Śpiewajmy Panu". W tegorocznym konkursie startowali zarówno soliści, jak i duety. Jury konkursu: Pani Dyrektor Anna Barwik, Pani Dorota Szakiel oraz Ksiądz Andrzej Jankowski, oceniało trudność piosenki i zapamiętanie tekstu, przygotowaną choreografię, obycie na scenie i ogólną prezencję. Dzieci przygotowując piosenkę musiały wykazać się wielką odwagą stanięcia na scenie przed zgromadzoną publicznością. Podczas konkursu wystąpili także uczniowie klasy 1b, przygotowani przez Panią Dorotę Szakiel, w piosence z repertuaru Kids Gospel Joy pt. "Śmieję się". Ta entuzjastyczna piosenka wprowadziła wszystkich zgromadzonych na konkursie w pogodny nastrój i na pewno pomogła w przełamaniu stresu związanego z występami na scenie. Oczywiście wszyscy uczestnicy konkursu poradzili sobie wspaniale i należą im się ogromne brawa!

Wyniki Konkursu Piosenki Religijnej:
I miejsce: Antoni Marchlik i Tadeusz Lewandowski kl. 3a oraz Zofia Kruszczewska i Lilia Bartłomiejus z klasy 4a.
II miejsce: Liliana Szafarkiewicz kl. 1a, Maja Ratajczak i Irena Snopek kl. 4b oraz Angelina Sidor kl. 7a.
III miejsce: Pola Paluszkiewicz i Nela Tawrel kl. 3a, Liwia Jabłońska i Amelia Solecka kl. 3a oraz Jakub Oźmina kl. 5a.
Wyróżnienia: Oliwia Sokołowska i Julia Schalkowska kl. 3a, Alan Leśniewski kl. 5a, Bruno Oryl i Julian Szafarkiewicz kl. 5b.

Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy występów!

Więcej informacji: link.