popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

sudoku 2017

Sudoku to łamigłówka, której celem jest wypełnienie diagramu 9x9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, w każdej kolumnie i w każdym z dziewięciu pogrubionych kwadratów 3x3 (zwanych "blokami" lub "podkwadratami") znalazło się po jednej cyfrze od 1 do 9.

Rozwiązując SUDOKU nie trzeba wykonywać żadnych obliczeń matematycznych, ale trzeba wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i cierpliwością.

Dnia 25 stycznia 2017 r. odbył się szkolny konkurs SUDOKU, w którym brali udział uczniowie Gimnazjum 31. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu jak największej liczby diagramów sudoku w ciągu godziny lekcyjnej.

Najlepszy wynik i tytuł mistrzyni SUDOKU zdobyła Paulina Kwiatkowska z klasy IIa. Drugie miejsce zajął Jakub Kwiatkowski z klasy IIIa. Na trzecim miejscu uplasowała się Hanna Bochnak z klasy IIa.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.