popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

memorymaster 2017

Uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w grudniu w konkursie języka angielskiego MEMORY MASTER.

Konkurs ten jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Uczniowie mieli możliwość utrwalenia nowopoznanego słownictwa poprzez aplikację dostępną na smartfona.
Nasza szkoła może pochwalić się sukcesem uczennicy klasy 5b Jagody Ignasiak, która została laureatką II stopnia oraz ucznia Mateusza Sandeckiego z klasy 5b, który został laureatem III stopnia. Wyróżnienia w konkursie zdobyły uczennice klas szóstych Jula Lewandowska oraz Patrycja Gozdowska.

Gratulujemy sukcesu!