popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


biblijny 2017

W tegorocznej edycji VIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego pt: "Jezus w Ewangelii według św. Marka" troje naszych uczniów z klas IV - VI dostało się do finału.

Konkurs jest organizowany przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Diecezję Pelplińską.

Głównym celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów w zakresie Pisma Świętego z uwzględnieniem Ewangelii według św. Marka, wprowadzanie uczniów w samodzielną lekturę Pisma Świętego oraz rozwijanie umiejętności interpretowania tekstów biblijnych. Konkurs jest podzielony na trzy etapy: szkolny, rejonowy oraz finał diecezjalny.

09.12.2016 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu. Wzięło w nim udział 6 uczniów z klas V-VI SP. Uczniowie mieli do wypełnienia test składający się z tekstów biblijnych, do których były ułożone pytania w formie zamkniętej i otwartej (o różnym stopniu trudności). 16.02.2017 r, na Wydziale Teologicznym UMK, odbył się etap rejonowy. Do finału dostali się nasi uczniowie z klasy V b: Natalia Pawska, Mateusz Zdzienicki,Jagoda Ignasiak.

SERDECZNIE GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w finale konkursu, który odbędzie się 22.04.2017 r. w Zespole Szkół Salezjańskich w Toruniu.

Diecezjalny Kon...
Diecezjalny Konkurs Biblijny Diecezjalny Konkurs Biblijny
Diecezjalny Kon...
Diecezjalny Konkurs Biblijny Diecezjalny Konkurs Biblijny
Diecezjalny Kon...
Diecezjalny Konkurs Biblijny Diecezjalny Konkurs Biblijny