popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

glos profilaktyki 2017

22 uczniów z klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum skorzystało w dn. 7 kwietnia 2017r. z wielu super atrakcji zorganizowanych w ramach Toruńskiego Głosu Profilaktyki.

Spośród wielu propozycji uczniowie wybrali warsztaty - wokalny, zumbę, "Metody kryminalistyczne", "Samoobronę", "Spotkanie z piosenką aktorską i aktorką Teatru im. Wilama Horzycy", naukę gry na misach tybetańskich i pierwszą pomoc przedmedyczną. W gościnnych progach II LO zapewniono nam także pyszny poczęstunek i świetną atmosferę wspólnej zabawy w gronie rówieśników z toruńskich gimnazjów. Oby Głos Profilaktyki stanowił dla naszej młodzieży inspirację do rozwoju własnych zainteresowań i realizacji pomysłów na sensowne spędzanie czasu wolnego. Nudzie i marnowaniu czasu przed komputerem zdecydowanie mówimy NIE!

Pedagog szkolny ZS nr 31
Grażyna Budzyń