Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

marynistyczny 2017

5 VI br. o godz. 10:00 w Gimnazjum nr 31 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu odbędzie się XIII Konkurs Wiedzy Marynistycznej, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Torunia - Michał Zaleski.
Po raz kolejny w historii toruńskich gimnazjów trzyosobowe drużyny gimnazjalnej młodzieży (żeńskiej i męskiej) będą rywalizować o nagrodę Dowódcy RP "Toruń"- pobyt na okręcie, zacumowanym w Porcie Wojennym w Świnoujściu.
Celem konkursu jest przybliżenie gimnazjalistom problematyki historii, ceremoniału i tradycji Marynarki Wojennej RP oraz zapoznanie młodzieży z wybranymi zagadnieniami terminologii morskiej.