Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

marynistyczny 2017

W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzony Międzygimnazjalny Konkurs Marynistyczny. Przedsięwzięcie objął swym patronatem Prezydent Miasta Torunia, który również jest fundatorem nagród dla najlepszych gimnazjalistów. Najważniejsza nagroda dla zwycieskiej drużyny to oczywiście pobyt na pokładzie słynnego okrętu transportowo- minowego ORP Toruń. Należy on do VIII Flotylli Obrony Wybrzeża i w 2016 r. świętował 25. rocznicę podniesienia biało-czerwonej bandery.

Warto wspomnieć, że G nr 31 od 2005 r. jest sceną konkursów marynistycznych, a Toruń uczestniczy razem z 4 innymi miastami Polski- Lublinem, Poznaniem, Krakowem i Gnieznem - w ogólnopolskim projekcie Miasta - Okręty. Ma on charakter edukacyjny i adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej.Każde z miast wyznaczyło swojego propagatora idei programu. W Toruniu tę rolę sprawuje dyrektor ZS nr 31-Adam Orgacki.