Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

marynistyczny 2017

XIII edycja toruńskiego starcia znawców marynistyki przyniosła zwycięstwo uczniom Gimnazjum nr 31.

Po raz 8. nasza drużyna okazała się najlepsza w rywalizacji i to nasi chłopcy pojadą do Świnoujścia, aby wziąć udział w walce o Złotą Kotwicę Dowódcy Marynarki Wojennej. Gratulujemy panu Andrzejowi Ewaldowi i przygotowanemu przez niego dzielnemu tercetowi.

O marynistycznych potyczkach i sukcesie gimnazjalistów zrobiło się głośno w mediach. Obejrzyjmy relacje TVP3 Bydgoszcz oraz TV Toruń, których dziennikarze odwiedzili naszą placówkę i śledzili przebieg emocjonującego konkursu.