popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Anna Motyka, Jolanta Wiśniewska, Magdalena Stankiewicz i klasa 2a

W tym wyjątkowym DNIU pracujący w szkołach dyrektorzy, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, terapeuci, specjaliści przyjmują życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Szczególnie te ostatnie są dla nich ważne, bo z ogromnym poświęceniem i energią uczą i wychowują młode pokolenie Polaków. Chcą być przewodnikami swoich uczniów na drodze do dorosłości. Pragną, aby każdy z nich czuł, że szkoła jest jego drugim domem, a dobra edukacja i właściwe wychowanie kiedyś - już niedługo - przyniosą plon.

Piękne zdjęcie nauczycielek z naszej szkoły, świętujących w otoczeniu swoich uczniów, zamieścił Dziennik Toruński "Nowości", przypominając charakter DNIA i istotę ŚWIĘTA. Uśmiechnięte maluchy to w takich chwilach najwłaściwsze towarzystwo. Dziękujemy!

Foto: Sławomir Kowalski "NOWOŚCI"