Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

Uczestnicy zajęć programu Umiem pływać24 listopada br. zakończyły się zajęcia nauki pływania w ramach projektu „Umiem pływać”, program finansowany był przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Pływanie to jedna z najlepszych form rozwoju dla dzieci. Sprawia dużo radości, bawi, a jednocześnie rozwija sprawność ruchową dzieci.
30 uczniów naszej szkoły od września uczyło się pływać pod okiem instruktorów. Każde dziecko po ukończeniu zajęć otrzymało pamiątkowy certyfikat ukończenia nauki pływania.

Logo projektu "...
Logo projektu Logo projektu