popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

pokaz eksperyment uczniowieW ramach podsumowania projektu "Nauka – to takie proste" uczniowie z naszej szkoły mieli okazję obserwować pokaz naukowy w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Projekt , którego celem było poszerzenie wiedzy uczniów w zakresie przedmiotów matematyczno – przyrodniczych realizowany był również w innych toruńskich szkołach. Przygotowany pokaz naukowy , którego przedmiotem było badanie składu popularnych wśród młodzieży słodkich napojów gazowanych przykuł uwagę widzów i potwierdził, że nauka wcale nie musi być nudna . Organizatorzy spotkania zachęcali uczestników do kontynuacji działań w ramach rozwijania kreatywności i wzięcia udziału w konkursie na przygotowanie ciekawego doświadczenia.