popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

pieczątka policji, odcisk palcaW ramach doradztwa zawodowego w dn. 21 marca chętni uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zawodem policjanta. Naszym gościem był dzielnicowy Piotr Brzostek, który przedstawił jaką drogę edukacyjną trzeba wybrać, jakie wymagania spełnić, aby zdobyć ten zawód. Opowiedział zainteresowanym jak wygląda przykładowy dzień na służbie, co jest ciekawe a co niebezpieczne. Odpowiedział na pytania uczniów i pokazał wyposażenie policyjne – ochraniacze, kamizelkę przeciwuderzeniową, kask, tarczę oraz pałkę szturmową. Uczniowie doświadczyli również pobierania odcisków palców. Ciekawe ile z obecnych na spotkaniu uczniów będzie w przyszłości pracować w Policji…