Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

podziękowania uczniowie przed szkołąOgłoszono wyniki akcji #BezpiecznaSzkoła w Toruniu. Najwięcej głosów oddano na Szkołę Podstawową nr 31 w Toruniu!!! Dzięki wygranej firma Eltrox zainstaluje w naszej szkole system monitoringu, którego celem będzie zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w szkołach i bezpośrednim sąsiedztwie placówki.
Dziękujemy za WSZYSTKIE głosy oddane na naszą szkołę!!! Uczniom, rodzicom, nauczycielom, absolwentom, przyjaciołom i sympatykom!!! Dziękujemy firmie Eltrox za zorganizowanie konkursu, Urzędowi Miasta Torunia oraz Prezydentowi Miasta Panu Michałowi Zaleskiemu, patronom medialnym: telewizji TVP Bydgoszcz oraz Gazecie Pomorskiej za pomoc w przeprowadzeniu akcji.