Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci ratownikW dniu 16 października grupa "Promyczki" uświetniła Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca. Nasz specjalny gość, pani Lidia Haładyn, jako ratownik medyczny uczyła nasze zerówiaki, jak sprawdzić podstawowe funkcje życiowe, jak wezwać pomoc i jak wykonać masaż serca. To była niezwykle ważna lekcja, którą powinniśmy zapamiętać na zawsze.