Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

dzieci pasowanie na przedszkolakaW piątek 8 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego Misie zostały pasowane przez pana dyrektora na Przedszkolaka. Misiaki zagrały dla zaproszonych gości na instrumentach, zaśpiewały, zatańczyły. Dostały pamiątkowe dyplomy i medale. Były też prezenty i poczęstunek w sali. Jesteśmy dumni z naszych najmłodszych uczniów z grupy trzylatków. Od piątku to już prawdziwe przedszkolaki.

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.