popielata linia pozioma

Haller flaga napis

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych


Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki


 

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół


Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.


 

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Z poważaniem
Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik


napis bezpieczna szkołaW dniu 28.11.2019 w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie akcji "Bezpieczna szkoła". Dwie równorzędne nagrody - profesjonalny monitoring wizyjny- otrzymała nasza Szkoła oraz SP nr 23. Akcja "Bezpieczna Szkoła" to projekt edukacyjny zorganizowany przez firmę Eltrox, przy współudziale Urzędu Miasta, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Michała Zaleskiego. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 14 szkół podstawowych, na które oddało swój głos ponad 19 000, w tym ponad 9700 głosów zdobyła nasza szkoła! Wicedyrektor szkoły p. Anna Barwik wraz z przedstawicielem Rady Rodziców odebrały symboliczne czeki. W najbliższym czasie w szkole zostanie zamontowane 8 nowoczesnych kamer, które będą wspierać istniejący już system monitoringu. Dziękujemy wszystkim osobom, które oddały głos na naszą placówkę, szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych wspaniałych rodziców, dzięki którym nasza szkoła będzie bezpieczniejsza!

Więcej informacji:

Monitoring w nagrodę, Dwie toruńskie szkoły zyskają nowoczesny monitoring, Monitoring w nagrodę, Dla nich bezpieczeństwo to podstawa. Toruńskie szkoły wyróżnione w projekcie, Aktualności toruńskie (od 10:25 min.)