Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

plakat zaproszenieSpołeczność Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41b ma zaszczyt zaprosić dzieci, młodzież i ich rodziców w dniu 17.01.2020 r. na niezwykły wieczór - pełen działań i inicjatyw pomyślanych jako okazja do edukacji nowoczesnej, eksperymentalnej, łączącej naukę z zabawą i rozrywką. To już VII edycja naszego autorskiego projektu pod hasłem "Dobra Noc w Szkole".
Zapraszamy Kandydatów do klas 1 i oddziałów przedszkolnych!
Nasza nocna impreza to prawdziwy festiwal nauki - pokazy astronomiczne i chemiczne, warsztaty fotograficzne, plastyczne, kulinarne oraz w zakresie poradnictwa zawodowego, eksperymenty naukowe, gry edukacyjne oraz dydaktyczno-językowe, zajęcia artystyczne i sportowe, zabawy badawcze, literackie i ruchowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, prezentacje projektów edukacyjnych itp. Aktywności te proponujemy przedszkolakom i uczniom szkoły podstawowej.
Szykuje się uczta nie tylko dla intelektu, ale i dla podniebienia, bo otwarte będą szkolne kawiarenki z dobrą kawą, herbatą i wykwintnymi wypiekami przygotowanymi przez nasze Mamy.
Nie może Państwa zabraknąć!
Zapraszamy 17 stycznia 2020 r. w godz. 18.00 - 20.30 do Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 b. Wierzymy, że w piątkowy wieczór znajdziecie Państwo czas, aby z nami przeżyć DOBRĄ NOC W SZKOLE.