COVID-19 procedury bezpieczeństwa

plakat zaproszenieSpołeczność Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41b ma zaszczyt zaprosić dzieci, młodzież i ich rodziców w dniu 17.01.2020 r. na niezwykły wieczór - pełen działań i inicjatyw pomyślanych jako okazja do edukacji nowoczesnej, eksperymentalnej, łączącej naukę z zabawą i rozrywką. To już VII edycja naszego autorskiego projektu pod hasłem "Dobra Noc w Szkole".
Zapraszamy Kandydatów do klas 1 i oddziałów przedszkolnych!
Nasza nocna impreza to prawdziwy festiwal nauki - pokazy astronomiczne i chemiczne, warsztaty fotograficzne, plastyczne, kulinarne oraz w zakresie poradnictwa zawodowego, eksperymenty naukowe, gry edukacyjne oraz dydaktyczno-językowe, zajęcia artystyczne i sportowe, zabawy badawcze, literackie i ruchowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty, prezentacje projektów edukacyjnych itp. Aktywności te proponujemy przedszkolakom i uczniom szkoły podstawowej.
Szykuje się uczta nie tylko dla intelektu, ale i dla podniebienia, bo otwarte będą szkolne kawiarenki z dobrą kawą, herbatą i wykwintnymi wypiekami przygotowanymi przez nasze Mamy.
Nie może Państwa zabraknąć!
Zapraszamy 17 stycznia 2020 r. w godz. 18.00 - 20.30 do Szkoły Podstawowej nr 31 przy ul. Dziewulskiego 41 b. Wierzymy, że w piątkowy wieczór znajdziecie Państwo czas, aby z nami przeżyć DOBRĄ NOC W SZKOLE.