Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

uczniowie projekcja na dywanie

W ramach realizacji programu "Zaprogramowani, czyli zespołowo i kreatywnie w świecie robotyki" w czytelni szkolnej w urządzeniu zwanym „Magicznym Dywanem”, został zainstalowany program zajęć wspomagający nauczanie programowania i myślenia komputacyjnego w edukacji wczesnoszkolnej.

Program ten jest praktycznym narzędziem wspomagającym nauczanie programowania w klasach 1 – 3 szkoły podstawowej w oparciu o pakiet edukacyjny "Funkodowanie".
Pakiet edukacyjny "Funkodowanie" składa się z zestawu multimedialnych gier i zabaw przeznaczonych na urządzenie "Magiczny Dywan", posiadające funkcje interaktywnej podłogi i interaktywnego stołu oraz obudowy metodyczno-dydaktycznej, w tym scenariuszy zajęć i kart pracy, które wraz z niniejszym programem stanowią publikację pt. "Funkodowanie w szkole - edukacja wczesnoszkolna".

Ta niesamowita pomoc służy uczniom do zabawy i nauki. Uczniowie klas 1, 2 i 3 bardzo lubią zajęcia z wykorzystaniem tej pomocy multimedialnej.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą szkołę w dniu 17.stycznia 2020 roku podczas trwania "Dobrej Nocy" do czytelni szkolnej. Tam będziecie mogli przenieść się w magiczny świat funkodowania.

Zapraszamy - uczniowie klasy 3b
z wychowawcą M. Rogaszewską