popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

uczniowie przygotowują swiąteczne niespodziankiZa nami czas świąt Bożego Narodzenia, okres intensywnej pracy i zaangażowania wolontariuszy w przedświątecznych akcjach charytatywnych. Pamiętając o osobach potrzebujących i samotnych uczniowie przygotowali karty świąteczne, upominki oraz słodkie niespodzianki. W grudniu wolontariusze klas ósmych pod opieką pani M. Fedrau i pani J. Wiśniewskiej odwiedzili osoby starsze z Zakładu Opiekuńczego w Toruniu. Przy wspólnym kolędowaniu i rozmowach miło spędzili czas. Osoby tam przebywające przygotowały naszym uczniom niespodzianki wykonane własnoręcznie oraz piękne życzenia z podziękowaniem.
Uczniowie również pamiętali i odwiedzili podopiecznych hospicjum "Nadzieja", wręczając im przygotowane upominki. W tym miejscu należy podziękować rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję organizując środki do pielęgnacji, słodkości oraz transport.
Miłym wydarzeniem była wigilia całego zespołu wolontariuszy naszej szkoły wraz z rodzicami i dyrekcją. Dzieci przygotowały prezenty dla rodziców i dyrekcji dziękując za wsparcie i pomoc. Podczas spotkania odbyło się wspólne kolędowanie, zabawa i dzielenie się opłatkiem.
Zachęcamy innych uczniów do szkolnego koła wolontariuszy. Zapewniamy miłą atmosferę, dobrze spędzony czas i satysfakcję z pracy na rzecz innych.