popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

makieta miasta robotyPokazy, eksperymenty, warsztaty, przede wszystkim dobra zabawa i to pod osłoną nocy. Piątkowy wieczór 17 stycznia 2020 r. uczniowie SP 31 w Toruniu postanowili spędzić z rodzicami... w szkolnych ławach, gdzie już po raz siódmy odbyła się "Dobra Noc w Szkole".
Fizyki, chemii czy biologii uczą się od poniedziałku do piątku. Tym razem w szkole zostali po godzinach, by poznać sekrety fizycznych sztuczek. Nie tylko nauki ścisłe, także zajęcia sportowe, artystyczne - można było np. zaprogramować ozobota, zabawić się na magicznym dywanie, zagrać w niekonwencjonalne szachy ale było również coś dla humanistów.
Celem projektu jest pokazanie, że edukacja może być nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, a zdobywać wiedzę można w interesujący, niebanalny sposób, co uczniom przypadło do gustu. W załączeniu fotoreportaż z Dobrej Nocy w Szkole 2020.