popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

dziewczynka chłopiec pierwsza pomocW dniu 26 lutego 2020 r. grupy przedszkolne wzięły udział w akcji "Mali Ratownicy". Każda z grup wcieliła się w rolę ekspertów od określonej "specjalności" w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. "Smerfy" były specjalistami od pozycji czterokończynowej, "Biedronki" od pozycji bezpiecznej, "Pszczółki" od wzywania pomocy przez telefon, zaś "Promyczki" od bandażowania. Podczas akcji eksperci dzielili się z innymi przedszkolakami swoją wiedzą i umiejętnościami. Na koniec na tarczy wskazywały, na ile całe przedsięwzięcie im się podobało. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy dyplom. Wszystkich ekspertów przygotowały organizatorki akcji: pani Patrycja Watkowska i pani Dominika Brożek.