popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

logo kangur matematyczny

Na początku czerwca 2020 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2020, który ze względu na sytuację epidemiczną, odbywał się za pośrednictwem łącza internetowego. Celem konkursu jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach uczniów szkół wszystkich typów. Konkurs miał charakter jednokrotnego testu. Zadania oraz termin przeprowadzenia konkursu są ustalane przez stowarzyszenie "Kan-gourou Sans Fronti`eres". Na rozwiązanie zadań konkursowych przeznaczone było 90 minut. Konkurs przeprowadzany był w czterech kategoriach.

Wynik "bardzo dobry" w kategorii "Żaczek" uzyskał: Olek Rębowski z klasy 2a (105,00 pkt).
Wyróżnienie w kategorii "Maluch" otrzymali: Anna Rzemieniewska klasa 3b (105,00 pkt), Franciszek Czołgowski z klasy 3a (103,75 pkt), Stanisław Gutowski z klasy 3b (100,00 pkt).

Wielkie brawa dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu!

Małgorzata Rogaszewska
Grażyna Wyrzykowska