Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać od piątku godz. 10:00 w sekretariacie szkoły, zachowując reżim sanitarny (maseczka i dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły)

Zaświadczenia należy dostarczyć do wybranej szkoły do wtorku 04.08.2020 r.

Adam Orgacki

Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

harmonogram orlik

logo sp31 155x155

Drodzy uczniowie!

W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python!

Zapiszcie się na “Wakacje z Gigantami” i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera! Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez formularz (link do formularza)