popielata linia pozioma

logo microsoftSzanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!
W okresie wakacyjnym na skrzynki mailowe rodziców/opiekunów/uczniów wysyłane były wiadomości dotyczące kont uczniowskich i pierwszego logowania do usługi Microsoft 365. W treści wiadomości znajdowały się informacje: login użytkownika, hasło pierwszego logowania oraz link kierujący na stronę logowania. Prosimy sprawdzić, czy takie wiadomości dotarły.
Jeżeli uczeń nie posiada jeszcze dostępu do konta, prosimy o przesłanie takiej informacji wychowawcy klasy oraz administratorowi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy podać: imię i nazwisko ucznia, klasę, adres mailowy, na który zostanie wysłany login i hasło pierwszego logowania.
Instrukcja pierwszego logowania.