popielata linia pozioma

Haller flaga napis

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

plakat

Fundacja Blisko Dziecka zaprasza uczniów SP 31 do udziału w konkursie na życzliwe hasło lub symbol życzliwości. Uczestnicy wykonują prace plastyczne techniką dowolną, format pracy dowolny. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu tylko jedną pracę. Zdjęcie wykonanej pracy (ważne, by było dobrej jakości) przesyłamy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku 19.11. do godz. 18.00 Z nadesłanych prac utworzymy "Galerię Życzliwości" na stronie szkoły oraz fb. Najlepsze prace zostaną nagrodzone 😊

Zgłoszenie prac do Konkursu jest równoznaczne z przekazaniem na rzecz Organizatora praw autorskich, o których mowa w ustawie o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz.U.2016.666 ze zm.) oraz do publikacji prac przez Organizatora w Internecie. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922) w zakresie niezbędnym do realizacji konkursu.