popielata linia pozioma

stół ręce kartki kredki

Uczniowie klasy 2a oraz dzieci świetlicowe wzięły udział w projekcie edukacji antynikotynowej pt. „Nie pal przy mnie, proszę”.

Celem projektu było poszerzenie informacji na temat zdrowia oraz wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy.

Uczniowie poznali postać bohaterki programu, wiewiórki Wiki, wypełniali ciekawe karty pracy, oglądali filmy promujące zdrowy tryb życia i formułowali ciekawe wypowiedzi odnoszące się do własnych doświadczeń. W ramach tego programu dzieci wykonały prace plastyczne o tematyce antynikotynowej. Koordynatorkami tego programu były panie: Dorota Szakiel oraz Ewelina Kwiatkowska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe pomysły.