popielata linia pozioma

serce prezenty
Zbiórka świątecznych podarunków dla 24 podopiecznych - Hospicjum "Światło" - dzieci osieroconych (w wieku od 2. do 9 r.ż.), zakończyła się naszym wspólnym sukcesem 👏Otwarte serca i odzew Rodziców, Nauczycieli, Dyrekcji i Uczniów wywarły wielkie wrażenie na św. Mikołaju 👍Rada Rodziców przekazała mu na upominki kwotę aż 3 145zł 🎁 👏👍 A zbiórka pieniędzy trwała tylko kilka dni👍 Z dobrych źródeł wiadomo, że w prezentach św. Mikołaja dzieci otrzymają wiele pięknych książek, malowanek, kolorowanek, wyklejanek, bajkową pościel, bajkowe zestawy kocyków z poduchami i owoce, a do tego skrzaty, które powołała do życia p. Beata Piotrowska przy wsparciu p. Małgorzaty Kamińskiej 🎁Św. Mikołaj ujawnił, że szczególnie asystowała mu Rada Rodziców i Trójki Klasowe, a im, pozostali Rodzice, tym, z kolei ich dzieci. 👍 Rada Rodziców w nowym składzie ma powody do odczuwania satysfakcji i wdzięczności, że udało się zintegrować tak wielu Rodziców wokół tak wspaniałego celu, w tak trudnym, pandemicznym czasie. 💕 Łańcuch dobrych serc uczyni nasze Święta Bożego Narodzenia piękniejszymi i niech radość z obdarowywania innych pozostanie z nami 💕💕💝🌲🎁
Wiadomość z ostatniej chwili – Hospicjum „Światło” przybyło w ostatnich dniach podopiecznych. Tym bardziej cieszymy się, że św. Mikołaj ma duże zapasy wspaniałych prezentów dla dzieci.