popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

logo sp31 155x155

Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt, które łączy wszystkich chrześcijan. Każdy kraj i region ma swoje wyjątkowe niepowtarzalne tradycje obchodów tego święta.
W celu promowania tradycji bożonarodzeniowych Urząd Miasta Łuck wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Łucku oraz miejskimi zespołami artystycznymi organizuje międzynarodowy charytatywny online projekt "Babcine Święta Bożonarodzeniowe".
Głównym celem tego wydarzenia jest prezentacja obyczajów Bożego Narodzenia, które są tradycyjne dla uczestników projektu i przekazywane z pokolenia na pokolenie przez wiele lat.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest przesłanie krótkiego wideo z opowieścią o tradycjach obchodów Bożego Narodzenia w Państwa kraju lub regionie oraz kolędę zaśpiewaną w języku ojczystym. Czas trwania wideo - do 15 minut. Prosimy o przesyłanie wideo na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zarejestrować się na online maraton można pod adresem http://bit.ly/37wKi9D.
Rejestracja trwa do 10 stycznia 2021 r. Wideo będą dostępne na portalach społecznościowych Facebook i Instagram przez cały okres ferii zimowych.
Końcowym etapem projektu "Babcine Święta Bożonarodzeniowe" będzie online wideokonferencja uczestników maratonu, której celem będzie promowanie dalszej współpracy pomiędzy zespołami kreatywnymi, poszukiwanie nowych partnerów dla wspólnej realizacji przyszłych ciekawych projektów, a także omówienie możliwości stworzenia nowego wspólnego projektu kreatywnego w przyszłym roku.