popielata linia pozioma

Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

jeden procent

Rekrutacja do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022.

Informujemy, iż w aktualnościach na stronie miasta zostały zamieszczone komunikaty: "Rusza rekrutacja do szkół podstawowych" - link do komunikatu: https://www.torun.pl/.../rusza-rekrutacja-do-szkol...
oraz "Czas do przedszkola" - link do komunikatu: https://www.torun.pl/pl/czas-do-przedszkola
Prosimy o zapoznanie się z komunikatami.
 
W komunikatach podano m.in. informacje o terminie rozpoczęcia naboru, jednostkach prowadzących nabór, adresie strony internetowej elektronicznego naboru.
 
Link do strony elektronicznego naboru do szkoły podstawowej:
http://torun.podstawowe.vnabor.pl/
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, rodzice od dzisiaj do 10 marca 2021 r. do godz. 15.00 mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej. Krótszy jest czas na złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego - do 1 marca 2021 r. do godz. 15.
 
Link do strony elektronicznego naboru do przedszkola:
http://torun.przedszkola.vnabor.pl/
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, rodzice od dzisiaj do 10 marca 2021 r. do godz. 15.00 mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.
dzieci kolorowe przebrania
W dniu 4.02.2021 roku w Oddziałach Przedszkolnych naszej Szkoły odbył się wyczekany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się niezwykłe postacie. Dzieci przebrały się za bohaterów postaci z bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów i wiele innych. Było bardzo trudno rozpoznać naszych przedszkolaków. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawie oraz w konkursach. Tegoroczny bal będziemy wspominać bardzo długo.
Zdjęcia można obejrzeć na profilu szkoły na FB.