popielata linia pozioma

dzieci przebrania
Uczniowie z klasy 1b z radością przyjęli wiadomość o ich pierwszym "Klasowym balu" zwłaszcza, że od dawna wszystkie dzieci wiedziały, że ze względu na panującą pandemię, szkolny „Bal karnawałowy” nie odbędzie odbędzie się.
Razem z rodzicami, uczniowie przygotowali, ciekawe stroje i smakołyki.
11 lutego odbyła się nasza pierwsza zabawa karnawałowa. Było wszystko… ulubione: słodycze, tańce, a nawet "Żółty dywan, na którym każdy uczeń mógł zaprezentować swój ciekawy, niepowtarzalny stój. Wspólna zabawa bardzo zintegrowała pierwszoklasistów i jeszcze bardziej zachęciła do współpracy, kreatywnych postaw, nauki i zabawy, o czym świadczą zdjęcia, które można obejrzeć profilu szkoły na FB.
Bawili się również uczniowie innych klas. Zdjęcia z ich zabaw również na profilu szkoły na FB: klasa 2a, klasa 2b, klasa 3a. klasa 3b.