popielata linia pozioma

Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

jeden procent

Rekrutacja do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej oraz do klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022.

Informujemy, iż w aktualnościach na stronie miasta zostały zamieszczone komunikaty: "Rusza rekrutacja do szkół podstawowych" - link do komunikatu: https://www.torun.pl/.../rusza-rekrutacja-do-szkol...
oraz "Czas do przedszkola" - link do komunikatu: https://www.torun.pl/pl/czas-do-przedszkola
Prosimy o zapoznanie się z komunikatami.
 
W komunikatach podano m.in. informacje o terminie rozpoczęcia naboru, jednostkach prowadzących nabór, adresie strony internetowej elektronicznego naboru.
 
Link do strony elektronicznego naboru do szkoły podstawowej:
http://torun.podstawowe.vnabor.pl/
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, rodzice od dzisiaj do 10 marca 2021 r. do godz. 15.00 mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I szkoły podstawowej. Krótszy jest czas na złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego - do 1 marca 2021 r. do godz. 15.
 
Link do strony elektronicznego naboru do przedszkola:
http://torun.przedszkola.vnabor.pl/
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, rodzice od dzisiaj do 10 marca 2021 r. do godz. 15.00 mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.
dzieci przebrania
Uczniowie z klasy 1b z radością przyjęli wiadomość o ich pierwszym "Klasowym balu" zwłaszcza, że od dawna wszystkie dzieci wiedziały, że ze względu na panującą pandemię, szkolny „Bal karnawałowy” nie odbędzie odbędzie się.
Razem z rodzicami, uczniowie przygotowali, ciekawe stroje i smakołyki.
11 lutego odbyła się nasza pierwsza zabawa karnawałowa. Było wszystko… ulubione: słodycze, tańce, a nawet "Żółty dywan, na którym każdy uczeń mógł zaprezentować swój ciekawy, niepowtarzalny stój. Wspólna zabawa bardzo zintegrowała pierwszoklasistów i jeszcze bardziej zachęciła do współpracy, kreatywnych postaw, nauki i zabawy, o czym świadczą zdjęcia, które można obejrzeć profilu szkoły na FB.
Bawili się również uczniowie innych klas. Zdjęcia z ich zabaw również na profilu szkoły na FB: klasa 2a, klasa 2b, klasa 3a. klasa 3b.