popielata linia pozioma

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

rodzina licytacja

pocztowkazwakacjiKonkurs plastyczny POCZTÓWKA Z WAKACJI został rozstrzygnięty! Dziękujemy za nadesłanie kilkunastu wspaniałych prac, z których bardzo trudno było wybrać najlepsze. Poniżej lista laureatów konkursu oraz osób wyróżnionych, którym serdecznie gratulujemy!
Wyniki: I miejsce Nikola Sumara (5b) - praca do obejrzenia tutaj; II miejsce Jagoda Ignasiak (5b); III miejsce Nina Sztuba (2a), Tomasz Sosiński (Ia gim). Wyróżnienia: Marcin Melerski (5a, bardzo ciekawy tekst dołączony do kartki), Jakub Lewicki (5a), Milena Wróblewska (6a), Julia Lewandowska (6a), Ola Morys (6a).

II miejsce Jago...
II miejsce Jagoda Ignasiak (5b) II miejsce Jagoda Ignasiak (5b)
III miejsce Nin...
III miejsce Nina Sztuba (2a) III miejsce Nina Sztuba (2a)
Tomasz Sosiński...
Tomasz Sosiński (Ia gim) Tomasz Sosiński (Ia gim)
Wyróżnienie Jak...
Wyróżnienie Jakub Lewicki (5a) Wyróżnienie Jakub Lewicki (5a)
Wyróżnienie Mar...
Wyróżnienie Marcin Melerski (5a) Wyróżnienie Marcin Melerski (5a)
Wyróżnienie Jul...
Wyróżnienie Julia Lewandowska (6a) Wyróżnienie Julia Lewandowska (6a)
Wyróżnienie Mil...
Wyróżnienie Milena Wróblewska (6a) Wyróżnienie Milena Wróblewska (6a)
Wyróżnienie Ola...
Wyróżnienie Ola Morys (6a) Wyróżnienie Ola Morys (6a)