popielata linia pozioma

Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

jeden procent

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

logo sp31 155x155Publikujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

 

 

 

 
dzienautyzmu2021W piątek 2 kwietnia obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Inicjatywa ta ma uświadomić oraz uwrażliwić społeczeństwo na problemy osób dotkniętych autyzmem. Zarówno ten dzień, jak i cały miesiąc kwiecień, obfituje w różne akcje poświęcone życiu oraz sytuacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera. W Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu, jak co roku, jest to dzień szczególny. Zapewniamy, że to nie koniec "niebieskich" atrakcji.